Yealink EXP43 LCD Expansion Module for T43U/T46U/T48U
Brand: Yealink
Product Code: YL-EXP43
Catalog number: 8480
Warranty (months):
Product on demand
Price
94,33
116,03incl. tax
Qty.
favoriteAdd to wishlist
Description
The most important features:
  • secretary module for T43U/T46U/T48U phones;
  • 4,3'' 272 x 480 color screen;
  • 20 programmable buttons with dual color LEDs;
  • two pages of contacts / bookmarks;
  • physical buttons for scrolling pages;
  • up to 3 modules can be connected.
Specifications
EXP43
Display
LCD
4.3" 272x480 pixel color display with backlight
Buttons and LEDs
20 physical buttons
Each button is programmable
Two-color LED on each main button
3 additional buttons for page switching
Possibility to program advanced functions such as BLF lists, call parking or LDAP
General properties
Wall mountable
Stand with adjustable tilt
Up to 3 modules can be powered by the telephone
Up to 6 modules can be connected
2 RJ-12 (6P6C) connectors - data input / output
Maximum power consumption 1,5 W
Dimensions 196.5mm x 124.0mm x 137.5mm x 42.6mm
Compatibility T43U/T46U/T48U
Permissible temperature From 0 to 40 °C
Permissible humidity 10%-95%