MikroTik PW48V-12V85W DC power supply for Cloud Core Routers r2
Brand: Mikrotik
Product Code: RBPW48-12V85W
40,10incl. tax
Qty.
favoriteAdd to wishlist
Description
Specifications:
PW48V-12V85W
Input -48 V, 3 A
Output 12 V, 8 A
Permissible temperature of use -20 - 60 °C
Dimension 118 x 52 mm